İçeriğe git

İzmir Yerden Isıtma,yerden ısıtma su kaçağı

Yerden Isıtma
İzmir Yerden Isıtma

Yerden Isıtma dendiği zaman aklımıza gelen ilk şey ısınma sisteminin (tesisatının)döşemenin, yani fayansın seramiğin,mermerin,parkenin altından geçmesi ve ısınmayı yerden yapmasıdır,Enerji verimliliği ve konforlu iklimlendirme sistemlerine olan ilginin artışına paralel olarak yerden ısıtma sistemleri de ülkemizde artan bir talebi beraberinde getirmektedir. Özellikle sulu yerden ısıtma tesisatı günümüzde yeni bir ev yaptıran hemen herkesin aklından geçen çözümlerden birisidir. yerden-ısıtma-tesisatı
Sulu yerden ısıtma sisteminden kastımız, içerisinden suyun dolaştığı yerden ısıtma boruları ile döşenen yerden ısıtma sistemidir.
Radyatörlü kalorifer tesisatlarına bir alternatif olan yerden ısıtma sistemleri %40 lara varan enerji tasarrufunu da beraberinde getirmektedir. Gerek doğalgaz, gerek kömür ve gerekse elektrikli ısıtma sistemleri (ısı pompası, elektrikli kombi, v.s.) için minimum enerji ile maksimum fayda sağlanması açısından sulu yerden ısıtma sistemleri mükemmel bir çözümdür.
Sulu yerden ısıtma sistemlerinin dışında elektrikli yerden ısıtma, karbon film yerden ısıtma sistemleri de firmamızın uygulama alanlarına girmektedir.
Kale Mühendislik olarak İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de mekanik tesisat ve iklimlendirme çözümlerini uygulamalı olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.. Yerden ısıtma sistemleri ise başlıca ana faaliyet kollarımızdan biridir. Yerden ısıtma sistemlerinin son yıllarda ısı pompası sistemleri ile entegre edilerek kullanılması verimli bir işletme şeklini mümkün kılmıştır.
Yerden ısıtma hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için bizi aramaktan çekinmeyiniz…

0553 460 42 42
İçeriğe dön